Co to jest: SEO , SEM , DIGITAL MARKETING?

/ / Blog
pozycjonowanie stron warszawa

„Pozycjonowanie warszawa” – SEO dla laika

POZYCJONOWANIE STRON internetowych inaczej SEO (ang. search engine optimization) to szereg działań przeznaczonych docelowo dla konkretnej witryny mających na celu wzrost i utrzymanie pozycji strony internetowej na docelowe słowa kluczowe którymi jesteśmy zainteresowani. Pozycjonowanie stron obejmuje także działania z obszaru optymalizacji serwisu (strony internetowej), tworzenia odpowiedniej tematycznej treści na stronę www oraz zdobywania linków przychodzących (tzw. link buildingu), w tym także działania z zakresu content marketingu.

Chcesz zaistnieć w Internecie? Pozycjonowanie stron to punkt obowiązkowy w drodze do sukcesu! Liczba Internautów na całym świecie, jak i w Polsce rośnie w zastraszającym tempie. Mało kto potrafi już obyć się bez laptopa, tabletu czy smartfona z szybkim dostępem do sieci. Ale co to ma wspólnego z Tobą?  Otóż powinieneś wiedzieć, że wszystko zaczyna się od wyszukiwarek. Dajmy na to wyszukiwarka Google – miesięcznie korzysta z niej około 20 mln Internautów, odpowiada to blisko 90% łącznej liczby osób online! Warto zatem zadbać, aby użytkownicy w prosty sposób odnaleźli Twoją witrynę.

ZACZNIJMY OD POCZĄTKU..
Pozycjonowanie stron to szereg działań, które na celu mają zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron Warszawa? Pozycjonowanie stron Kraków? Pozycjonowanie stron Wrocław? Określ dogodną dla Ciebie lokalizację i stań się widoczny w swojej wirtualnej okolicy.

WYNIKI WYSZUKIWANIA – o co tak naprawdę chodzi?
W wyszukiwarkę Google wpisujemy dowolną frazę – za przykład posłuży nam np. pozycjonowanie stron Warszawa.Klikamy enter, a naszym oczom ukazuje się lista stron internetowych, które najlepiej pasują do wyszukiwanego hasła. Często spotkać się można z błędnym stwierdzeniem, że wyniki odpowiadają rankingowi stron– od najlepszych do najgorszych. I tu wielu z nas, dosyć nieświadomie spotyka się z pozycjonowaniem stron. Wyższe pozycje to często nic innego, jak zasługa pracy webmasterów.

FRAZY LOKALNE
To jeden z tematów, którego nie może tu zabraknąć! Warto bowiem wspomnieć, że wyniki wyszukiwania zależne są od tego, co wpisujemy w wyszukiwarkę. Oczywiście na pierwszy rzut oka jest to bardzo oczywiste, ale jak to wygląda w praktyce? Dla przykładu, nieco inaczej wyglądać będzie strona wyników wyszukiwania dla frazy „pozycjonowanie stron” niż dla frazy lokalnej „pozycjonowanie stron Warszawa”. Dodanie lokalizacji znacznie zawęzi i sprecyzuje nasze działania, a tym samym zaoszczędzimy czas i pieniądze.

SEO MIĘDZYNARODOWE

Jeśli natomiast planujesz rozwinąć swój biznes i dotrzeć do klienta obcojęzycznego lub rodaków zamieszkujących obce kraje musisz pamiętać że wyniki wyszukiwania w lokalizacji google.pl będą różne w różnych indeksach wyszukiwarki i tak na przykładzie fraz dla agencji seo takich jak „pozycjonowanie stron internetowych” czy „marketing internetowy” nasza strona będzie miała różne pozycje w różnych lokalizacjach wyszukiwarki google. Każdy kraj posiada odrębną własną lokalizację wyszukiwarki, dla wyników w kraju takim jak Francja będzie to google.fr , Anglia – google.co.uk, Niemcy – google.de. , Hiszpania – google.es, Irlandia (Dublin) google.ie. Nasza firma osiąga także bardzo efekty w w lokalizacjach niemieckojęzycznych a „pozycjonowanie stron niemcy” to nie wątpliwie powód do dumy. Od wielu lat współpracujemy z klientami niemieckojęzycznymi i mamy doświadczenie na tamtejszym rynku.

FAKTY I MITY
Pierwszym i najczęściej pojawiającym się mitem jest stwierdzenie, że pozycje osiągnięte raz, zostaną już tam na zawsze. Pozycjonowanie stron to działania, które muszą być wykonywane systematycznie. Dlaczego? Wyszukiwarka Google to jeden ze światowych liderów, nie spoczywają na laurach i wciąż zaskakują nas no

wościami, a co za tym idzie.. zmianami w algorytmie. Jeśli już o nowościach mowa, konkurencja również trzyma rękę na pulsie i dba o swoje interesy. Specjaliści obiecują Ci, że znają złoty środek na najwyższe pozycje i zapewniają zdobycie topów w tydzień? Nic bardziej mylnego. Prawdopodobnie ze specjalistami mają niewiele wspólnego. Pozycjonowanie stron –bez względu czy samo czy pozycjonowanie stron Warszawa – to działania, które w dużej mierze opierają się na systematyczności. Nie jest to czynność jednorazowa i uczciwy SEO master na pewno Cię o tym poinformuje. Warto jednak zaznaczyć, że w tym temacie cierpliwość popłaca! A na koniec fakty – jeśli Twoja strona zostanie dobrze zoptymalizowana pod kątem internetowych wyszukiwarek to będzie zajmować wyższe pozycje na bardzo dużej liczbie słów kluczowych, a co za tym idzie? Liczba wejść na stronę znacznie wzrośnie!

agencja seo warszawaPozycjonowanie Warszawa

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami odnośnie pozycjonowania strony na rynku lokalnym lub ogólnopolskim wyślij do nas zapytanie przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie lub za pośrednictwem live chat dostępnego na naszej stronie.

Nasze frazy: pozycjonowanie stron warszawa, pozycjonowanie stron internetowych warszawa, seo warszawa, pozycjonowanie stron austria, pozycjonowanie stron francja, hiszpania, niemcy, finlandia, czechy, słowacja, szwajcaria, irlandia (Dublin)