Rozwiń firmę dzięki marketingowi w serwisach społecznościowych

Uzyskaj wycenę
Marketing Agency Expert

Kreujemy wizję i strategię rozwoju Twojej działalności

Zajmujemy się profesjonalną promocją i budowaniem wizerunku na portalach społecznościowych (social media marketing) jest obecnie najszybciej rozwijającą się gałęzią marketingu internetowego i ma ogromny wpływ na kontakt z klientem i budowanie wizerunku w sieci. Specjalizujemy się głównie w działaniach marketingowych na portalu facebook.com Poniżej znajduje się opis składowych usług jakie możemy Państwu zaoferować w tej dziedzinie.

Prowadzenie fanpaeg’y na facebooku i innych portalach społecznościowych – Dbamy o kompleksowy wizerunek twojej strony na portalu społecznościowym, działając zgodnie z wytycznymi klienta budujemy jego wizerunek zdobywając w sposób organiczny fanów i wchodząc w interakcje z klientami.

Prowadzenie konkursów na facebooku – poprowadzimy kompleksowo konkursy społecznościowe zdobywając nowych fanów i docierając do coraz większej liczby zainteresowanych marką osób budujemy pozytywny wizerunek firmy

Marketing szeptany społecznościowo (facebook) – tworzymy kampanie szeptane w sieciach społecznościowych używając w tym celu organicznych kont z potwierdzoną historią oraz odpowiednim stażem w na facebooku. Istnieje możliwość wyboru lokalizacji kont z jakich będą prowadzone działania. Obecnie w ofercie posiadamy konta anglojęzyczne, polskojęzyczne jak i konta niemieckojęzyczne.

Zdobywanie organicznych fanów – zdobędziemy w sposób naturalny fanów dla twojej strony społecznościowej, przez działania promocyjne w grupach na facebooku czy też odpowiednie prowadzenie konkursów społecznościowych jesteśmy w stanie naturalnie zwiększyć liczbę osób zainteresowanych twoją stroną.

Marketing szeptany w grupach zainteresowań (facebook) – możemy dotrzeć z postem promocyjnym nawet do kilkuset tysięcy osób z różnych lokalizacji co sprawi że zasięg twojej reklamy błyskawicznie się zwiększy i dotrze ona do grupy osób o konkretnych zainteresowaniach.

Opinie o fanpage facebook (gwiazdki) – za pomocą odpowiednich działań jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę opinii pojawiających się na twoim fanpage’u co pozytywnie wpłynie na poprawienie wizerunku firmy w sieci.

Relama facebook ADS i reklama produktowa – przeprowadzimy kompleksowo reklamę facebook ads dla twojej strony internetowej docierając do jak największej liczby osób.

Increase Brand Awareness

Uzyskaj

100%

Zadowolenia

Top 10

Pozycję w Google

< 30%

Współczynnika odrzuceń

Zwiększmy Twój rozwój online

Zarezerwuj darmową konsultację

Zadzwoń: +48 781 096 828