FORGOT YOUR DETAILS?

marketing społecznościowy

Zajmujemy się profesjonalną promocją i budowaniem wizerunku na portalach społecznościowych (social media marketing) jest obecnie najszybciej rozwijającą się gałęzią marketingu internetowego i ma ogromny wpływ na kontakt z klientem i budowanie wizerunku w sieci. Specjalizujemy się głównie w działaniach marketingowych na portalu facebook.com  Poniżej znajduje się opis składowych usług jakie możemy Państwu zaoferować w tej dziedzinie.

Prowadzenie fanpaeg'y na facebooku i innych portalach społecznościowych -  Dbamy o kompleksowy wizerunek twojej strony na portalu społecznościowym, działając zgodnie z wytycznymi klienta budujemy jego wizerunek zdobywając w sposób organiczny fanów i wchodząc w interakcje z klientami.

Prowadzenie konkursów na facebooku - poprowadzimy kompleksowo konkursy społecznościowe zdobywając nowych fanów i docierając do coraz większej liczby zainteresowanych marką osób budujemy pozytywny wizerunek firmy

Marketing szeptany społecznościowo (facebook) - tworzymy kampanie szeptane w sieciach społecznościowych używając w tym celu organicznych kont z potwierdzoną historią oraz odpowiednim stażem w na facebooku. Istnieje możliwość wyboru lokalizacji kont z jakich będą prowadzone działania. Obecnie w ofercie posiadamy konta anglojęzyczne, polskojęzyczne jak i konta niemieckojęzyczne.

Zdobywanie organicznych fanów - zdobędziemy w sposób naturalny fanów dla twojej strony społecznościowej, przez działania promocyjne w grupach na facebooku czy też odpowiednie prowadzenie konkursów społecznościowych jesteśmy w stanie naturalnie zwiększyć liczbę osób zainteresowanych twoją stroną.

Marketing szeptany w grupach zainteresowań  (facebook) - możemy dotrzeć z postem promocyjnym nawet do kilkuset tysięcy osób z różnych lokalizacji co sprawi że zasięg twojej reklamy błyskawicznie się zwiększy i dotrze ona do grupy osób o konkretnych zainteresowaniach.

Opinie o fanpage facebook (gwiazdki) - za pomocą odpowiednich działań jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę opinii pojawiających się na twoim fanpage'u  co pozytywnie wpłynie na poprawienie wizerunku firmy w sieci.

Relama facebook ADS i reklama produktowa - przeprowadzimy kompleksowo reklamę facebook ads dla twojej strony internetowej docierając do jak największej liczby osób.

Jeśli jesteś zainteresowany działaniami społecznościowymi prześlij do nas zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego a otrzymasz wycenę.

 

TOP