SOCIAL MEDIA MARKETING

/ /
pozycjonowanie warszawa

BUDOWANIE WIZERUNKU FIRMY

Zajmujemy się profesjonalną promocją i budowaniem wizerunku na portalach społecznościowych (social media marketing) jest obecnie najszybciej rozwijającą się gałęzią marketingu internetowego i ma ogromny wpływ na kontakt z klientem i budowanie wizerunku w sieci. Specjalizujemy się głównie w działaniach marketingowych na portalu facebook.com  Poniżej znajduje się opis składowych usług jakie możemy Państwu zaoferować w tej dziedzinie.

Prowadzenie fanpaeg facebook i profili instagram–  Dbamy o kompleksowy wizerunek twojej strony na portalu społecznościowym, działając zgodnie z wytycznymi klienta budujemy jego wizerunek zdobywając w sposób organiczny fanów i wchodząc w interakcje z klientami.

Prowadzenie konkursów na facebooku – poprowadzimy kompleksowo konkursy społecznościowe zdobywając nowych fanów i docierając do coraz większej liczby zainteresowanych marką osób budujemy pozytywny wizerunek firmy

Marketing szeptany społecznościowo (facebook) – działania w obrębie marketingu rekomendacji tak zwanego marketingu szeptanego są zawsze naturalne legalne i dostosowane do prawodawstwa kraju klienta w którym są wykonywane, wykonujemy tylko etyczne działania marketingu rekomendacji z zakresu poprawienia PR firmy.

Zdobywanie organicznych fanów – zdobędziemy w sposób naturalny fanów dla twojej strony społecznościowej, przez działania promocyjne w grupach na facebooku czy też odpowiednie prowadzenie konkursów społecznościowych jesteśmy w stanie naturalnie zwiększyć liczbę osób zainteresowanych twoją stroną.

Marketing szeptany w grupach zainteresowań  (facebook) – możemy dotrzeć z postem promocyjnym nawet do kilkuset tysięcy osób z różnych lokalizacji co sprawi że zasięg twojej reklamy błyskawicznie się zwiększy i dotrze ona do grupy osób o konkretnych zainteresowaniach.

Relama facebook ADS i reklama produktowa – przeprowadzimy kompleksowo reklamę facebook ads dla twojej strony internetowej docierając do jak największej liczby osób.

Jeśli jesteś zainteresowany działaniami społecznościowymi prześlij do nas zapytanie za pośrednictwem Whatsapp.

TOP