OPINIE GOOGLE MOJA FIRMA – CO WARTO WIEDZIEĆ?

Opinie Google Moja Firma

Opinie Google Moja Firma to obecnie jedno z najskuteczniejszych marketingowych rozwiązań.

Wraz z systemem gwiazdek Google stanowi doskonałe źródło pozyskiwania nowych i przywiązywania stałych klientów, oraz posiada ogromny potencjał opiniotwórczy.

Rekomendacje Google to nie tylko wizytówka lecz zweryfikowany zbiór przydatnych informacji prezentowanych w wielu miejscach potencjalnym klientom.

Powoduje to, że prawidłowo skonfigurowana i prowadzona wizytówka, okazuje się wielokrotnie źródłem największego ruchu na stronie! Według naszych analiz, pod względem stosunku ceny do osiąganych efektów jest to najskuteczniejsza i najtańsza metoda pozyskania nowych klientów. Dzięki jej emisji w mapach Google, stanowi ona idealne rozwiązanie dla lokalnych firm.

Jak uzyskać opinie google polskie konta?

Pozyskiwanie opinii w Google opiera się na dodaniu przez użytkownika Google oceny (gwiazdek od 1 do 5) oraz opinii.

Możesz prosić klientów o opinie, korzystając z krótkiego adresu URL utworzonego dla Twojej firmy. Aby Twoja firma zyskiwała opinie w Google, zachęcaj klientów, by opowiadali o niej innym. Oto kilka działań, które ich do tego zmotywują:

  • Przypominaj klientom, że mogą dodawać opinie w Google. Informuj ich, że mogą łatwo i szybko przesłać swoją opinię zarówno z urządzenia mobilnego, jak i z komputera. Więcej o dodawaniu opinii w Google 
  • Odpowiadaj na opinie, by zdobywać zaufanie klientów. Gdy zauważą oni, że Twoja firma ceni ich zdanie, mogą częściej pozostawiać komentarze. Możesz też utworzyć i udostępnić link, który wystarczy kliknąć, by dodać opinię. Sprawdź, jak czytać opinie i na nie odpowiadać  
  • Zweryfikuj swoją firmę, by informacje o niej wyświetlały się w Mapach, wyszukiwarce i innych usługach Google. Tylko po zweryfikowaniu firmy możesz odpowiadać na opinie. Sprawdź, jak zweryfikować firmę

Opinie Google Moja Firma to obecnie jedno z najskuteczniejszych marketingowych rozwiązań.

Wraz z systemem ocen stanowi ono doskonałe źródło pozyskiwania nowych i przywiązywania stałych klientów, oraz posiada ogromny potencjał opiniotwórczy.

Wizytówka w połączeniu z opiniami Google stanowi doskonałe źródło rzetelnej wiedzy dla przyszłych klientów.

Jeżeli szukasz szybkiego a co ważne sprawdzonego i naturalnego sposobu na przyrost opinii Google Moja Firma, zgłoś się do nas!