ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH?

MARKETING SZEPTANY

marketing szeptany

Whisper marketing – marketing rekomendacji – buzz marketing czy też marketing szeptany to forma reklamy, która polega na wzbudzeniu dyskusji na forach internetowych i portalach społecznościowych na temat danego przedmiotu, usługi lub firmy. Całość działań kreowana jest w taki sposób, aby dostarczyć potencjalnemu klientowi rzetelnych informacji na dany temat i wzbudzić jego zainteresowanie promowanym produktem. Działania marketingu szeptanego to także idealne uzupełnienie działań marketingowych takich jak pozycjonowanie stron, ponieważ pozwalają one na uzyskanie dodatkowych linków z for internetowych pomagających w pozycjonowaniu strony.

Marketing szeptany wykonywany jest ręcznie i zgodnie z tematyką dobraną do potrzeb klienta, a stała współpraca z klientem pozwala nam odpowiednio zaplanować działania tak aby w efekcie końcowym wyglądały one na całkowicie naturalne.  Realizujemy projekty w wielu językach dla firm na całym świecie. W celu pozyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie.

Frazy: marketing szeptany warszawa, kampania marketingu szeptanego, marketing szeptany facebook, pisanie postów na forach, opinie na forach internetowych

DO GÓRY