Co daje nam kampania google adwords?

/ / Blog
optymalizacja adwords

Adwords Warszawa

AdWords to jedna z reklam, którą proponuje nam wyszukiwarka google by poprawić wyniki odwiedzin naszej strony, a tym samym wyniki sprzedaży. Reklama AdWords to reklama wyświetlana po prawej stronie, na samej górze wyników wyszukiwania, a także na stronach, które współpracują z Google. Cały system opiera się na modelu PPC (Pay Per Click), czyli płaceniu za każde kliknięcie w naszą reklamę. Główną zaletą reklamy AdWords jest docieranie do klientów zainteresowanych określonym tematem, zatem naszego budżetu nie wyklikują przypadkowe osoby, a reklama trafia wprost do potencjalnego klienta.

adwords warszawa

Tłumacząć bardziej obrazowo – użytkownik szuka agencji reklamowej, która poprowadzi jego kampanię reklamową, wchodzi w wyszukiwarkę Google i wpisuje frazę AdWords Warszawa, optymalizacja AdWords lub optymalizacja AdWords Warszawa. Jego oczom w pierwszej kolejności ukazują się opłacone reklamy, a wśród nich Twoja agencja, wyspecjalizowana w takich działaniach. W progi Twojej strony trafia więc potencjalny klient, który dokładnie wie czego chce. Opłacenie reklamy się opłaciło, czy może być lepiej?

Wyróżnić można dwie główne opcje tworzenia płatnej reklamy AdWords:

– wybór grupy słów kluczowych, za pomocą których wyświetlana będzie nasza reklama,

– wybór witryny internetowej, za pomocą których wyświetlana będzie nasza reklama.

W wynikach sponsorowanych linków, pozycja naszego linku sponsorowanego AdWords wyświetlana jest na podstawie:

– wynik jakości reklam,

– maksymalna stawka CPC zatwierdzona przez reklamodawcę.

Najważniejsze zmienne, które składają się na główny Wynik Jakości:

– Wynik Jakości strony docelowej reklamy,

– Wynik Jakości na poziomie witryny internetowej,

– Wynik Jakości na poziomie słowa kluczowego,

– Wynik Jakości na poziomie tekstów reklamowych.

Optymalizacja AdWords to klucz do sukcesu naszej płatnej reklamy. Panel zarządzania reklamami to dosyć mocno rozbudowana struktura, która pozwala na uruchomienie kampanii – jak mogłoby się wydawać – w prosty sposób. Jednak dalsza obsługa, czyli optymalizacja AdWords Warszawa niejednemu użytkownikowi może przysporzyć problemów oraz skazać jego budżet na wyrzucenie w błoto, nie mówiąc już o stracie czasu. Szczegółowa analiza przeprowadzona przez profesjonalistę pozwala na lepszy dobór słów kluczowych, budżetu dziennego oraz strony docelowej, dostosowanej do potrzeb potencjalnych klientów. Z powyższych powodów coraz powszechniejsze staje się zlecanie takich działań agencjom reklamowym. Precyzyjne skierowanie reklamy do właściwych odbiorców to nowa jakość reklam, która czyni AdWordsa jedną z bardziej efektywnych form promocji biznesu.

Co czyni AdWords Warszawa reklamą lepszą od innych? Reklamę możesz rozpocząć od dowolnej kwoty. Jeśli zatwierdzony budżet dzienny zostanie zużyty już na samym początku dnia to wyświetlana reklama zostaje wstrzymana aż do ponownej emisji dnia kolejnego. Warto jednak wspomnieć, że niski budżet jest równoznaczny ze znaczącym ograniczeniem widoczności Twojej oferty w wyszukiwarce. Oszczędność nie jest więc wskazana, ale śpieszymy poinformować, że odpowiednia optymalizacja AdWords to wysoce rentowna reklama, która dosyć szybko przynosi zwroty z poniesionych kosztów. Nie ma więc mowy o wydawaniu pieniędzy na oślep. Współpracując z profesjonalną agencją dokładnie wiesz na co wydawane są Twoje pieniądze.

 

Nasze frazy: adwords warszawa, kampanie adwords warszawa, optymalizacja adwords warszawa, google adwords