Jak ważne są opinie w google moja firma?

/ / Blog

Jak wypozycjonować swoją stronę w google moja firma.

Google moja firma to bezpłatne i łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania wizerunkiem firm i organizacji w Google, w tym w wyszukiwarce i mapach. Aby ułatwić klientom znalezienie Twojej firmy i przedstawić im swoją działalność.
Opinie google to źródło informacji o twojej firmie przydatnych dla ciebie i twoich klientów. Są one wyświetlane obok wizytówki w mapach i wyszukiwarce Google. Dzięki nim możesz wyróżnić swoją firmę.

Wielu ludzi gdy idzie do restauracji sprawdza właśnie na wstępie opinie google moja firma. Przecież gdy widzimy, że miejsce do którego chcemy się udać ma 100 opinii a średnia gwiazdek to 2 albo 3, raczej nie zachęca nas to, prawda? Jest to pierwsze co nam się wyświetla po wpisaniu frazy miejsca do którego chcemy się udać w wyszukiwarce google, czyli najbardziej popularnej przeglądarce na świecie. Właśnie dlatego opinie google są tak ważne.

„ Kupię konta google ”, niektórzy sobie pomyślą, no ale niestety jest to zakazane a na dodatek czasochłonne. Jeszcze inni pomyślą sobie „ sprzedam konto google ” i zajmują się profesjonalnie sprzedawaniem kont. W ten sposób firmy podbijają sobie opinie.

Możesz prosić klientów o opinie, korzystając z krótkiego adresu URL utworzonego dla Twojej firmy. Aby Twoja firma zyskiwała opinie w Google, zachęcaj klientów, by opowiadali o niej innym. Oto kilka działań, które ich do tego zmotywują:
• Przypominaj klientom, że mogą dodawać opinie w Google. Informuj ich, że mogą łatwo i szybko przesłać swoją opinię zarówno z urządzenia mobilnego, jak i z komputera.
• Odpowiadaj na opinie, by zdobywać zaufanie klientów. Gdy zauważą oni, że Twoja firma ceni ich zdanie, mogą częściej pozostawiać komentarze. Możesz też utworzyć i udostępnić link, który wystarczy kliknąć, by dodać opinię.
• Zweryfikuj swoją firmę, by informacje o niej wyświetlały się w Mapach, wyszukiwarce i innych usługach Google. Tylko po zweryfikowaniu firmy możesz odpowiadać na opinie.

Usługa google moja firma to obecnie jedno z najskuteczniejszych marketingowych rozwiązań, dlatego zachęcamy do korzystania z niej i przypominania swoim klientom o pozostawianiu opinii waszym firmom.

polskie opinie google

Zainteresował cię ten temat i chcesz wiedzieć więcej pisz na [email protected] lub zgłoś się klikając w pasek czatu na dole strony. Pomożemy wybrać ci najlepszą opcję dla twojej firmy, nasze działania są w pełni anonimowe zawsze w atrakcyjnych rozwiązaniach cenowychy. Przy stałej współpracy oferujemy zniżki.